BK "Madona"/BJSS mājas lapu veidotāja un fotoreportiere Janita Dzelme saka: "Mums ir iemesls priecāties un lepoties par vienu no komandas līderiem Miku Kalniņu, kas ir iekļuvis Latvijas U-20 basketbola izlases kandidātu sarakstā!"
Miks labi aizvadīja LBL2 sezonu, "paspīdēja" draudzības spēlē ar Kazahstānas profesionālo basketbola klubu "Caspy", ļoti labi "vilka" U-19 komandu 1. divīzijas šīs sezonas play-off spēlēs un VEF LJBL LR čempionāta finālturnīrā TOP 4 Latvijas U-19 komandu cīņās.
Madonas BJSS komanda spēļu sezonu Jaunatnes līgā beidza kā ceturtā spēcīgākā komanda Latvijā, bet Miks iekļuva finālturnīra labāko spēlētāju simboliskajā piecniekā.
Mikam vēlam veiksmi izlases treniņos jau no 22. maija!
Liels paldies par atbalstu sezonas garumā Madonas pilsētas domei, Madonas BJSS, BK "Madona", sponsoriem un līdzjutējiem.
24.05.2017.