Madonas sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņiem bija vienreizēja iespēja trenēties kopā ar viestreneri Krisu Moru, kas uzturējās mūsu pilsētā no 6. līdz 8. jūlijam un vadīja meistarklases jaunajiem basketbolistiem. Treniņi notika gan Madonas sporta centrā, gan basketbola laukumā pie karjera ezera.
Basketbols Krisam Moram ir aizraušanās jau no četru gadu vecuma, bet kā profesionālis basketbolā sācis justies no 16 gadu vecuma. Pēc aktīvo sportista gaitu beigšanas (2003. gadā) no 2004. gada viņš turpina trenera darbu. Kā pats stāsta, spēlēdams basketbolu, izbraukājis visu pasauli, iejuties komandās gan Vācijā, gan Kiprā, gan Venecuēlā, gan citur pasaulē. Latvijā ieradies no Igaunijas, kur dzīvojis gan Tartu, gan Tallinā, apguvis basketbola raksturu, bet joprojām ir ar savu groza bumbas programmu. Patlaban gadu dzīvo Latvijā, Rīgā, trenē Igora Miglinieka sporta skolas audzēkņus Ikšķilē. – Nav viegli tā dzīvot, mainot valstis, bet, ja ir vēlme dot ko vērtīgu basketbola attīstībai, tad to var izdarīt, –
atklāja treneris. Viņa mērķis nav būt kādas komandas trenerim, bet gan asistentam, kas palīdz celt basketbola meistarību.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.07.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto