Noslēdzies Madonas novada pavasara skrējiens „Madonas apļi 2015".
Zēnu 10-13 gadu grupā viena apļa skrējienā pirmo vietu izcīnīja Lauris Kaparkalējs, otrajā vietā – Roberts Jakubovskis, bet trešais – Gints Bērziņš. Meitenēm šajā pašā grupā un distancē pārliecinoši pirmā – Madara Veckalniņa, otrā – Linda Kaparkalēja, trešā –
Katrīna Bērziņa.
14-18 gadu grupā triju apļu skrējienā uzvarēja Krišjānis Kucins, otrais bija Krišjānis Beļavnieks. Jaunietēm divu apļu skrējienā pirmā – Zane Kļaviņa.
19-29 gadu grupā jauniešiem pirmais (arī šī pavasara ātrākais 3 apļu skrējienā – 9:49) bija Emīls Stiprais (dz. 1999. gadā), otrais – Artis Putāns. Jaunietēm ātrākā bija Marita Kiļupa (labākais rezultāts 11:34), otrā – Sabīne Mika.
Vīriem 30-39 gadu grupā pirmais – Oļegs Fiļipenko, otrais – Madars Purviņš. Sievietēm trijus apļus visātrāk veica Renāte Rācenāja, otrā – Līga Golubeva. Vīriem 40-49 gadu grupā trijos apļos nepārspēts bija Uģis Jakubovskis, otrajā vietā – Uldis Lapsa. Dāmām ātrākā – Ilona Pupause.
Kungiem V-50+ grupā pirmais bija Ilmārs Bērziņš, otrais – Māris Veckalniņš, dāmām uzvarēja septiņdesmit divus gadus raženā Zinaīda Rācenāja, otrā – Dace Saulīte.
Noslēguma pirmo triju vietu ieguvēji saņēma Madonas novada sarūpētās medaļas un pašu sagādāto torti. Izskanēja vēlme 1. oktobrī sākt rudens skrējienu „Madonas apļi".