Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

MBJSS U-19 basketbolisti beidz sezonu

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 22.05.2018.

MBJSS U-19 basketbolisti beidz sezonu
Burtu lielums

Madonas BJSS U-19 (1999. g. dz. un jaunāki) basketbola komanda noslēdza sezonu LJBL Superlīgā 16 Latvijas labāko komandu vidū, ierindojoties augstajā 7. vietā. Cīņas play-off beidzās 1/8 finālā.

12. aprīlī tika izcīnīta uzvara pār VEF skolas komandu, kam izbraukumā zaudējām ar rezultātu 63 : 85, bet čempionāta beidzamā spēle aizvadīta 15. aprīlī izbraukumā pret BS "Rīga"/Rīdzene komandu. Līdz puslaika pārtraukumam ritēja līdzīga spēle, bet otrajā puslaikā 7 komandas jauniešiem spēka pretoties nebija, un zaudējām ar 69 : 108 (R. Brants – 20, L. Lazdiņš – 19, N. Dzelzkalējs – 13, N. Skripka – 7, N. Priževoits – 5, E. Skuja – 3, N. Romanovskis – 2 punkti).

Madonas BJSS komanda Superlīgas regulāro čempionātu noslēdza ar 14 uzvarām un 14 zaudējumiem, Superlīgā ierindojoties augstajā 7. vietā. Lai kā arī beidzās sezona, lepojos, ka esam augstāk par tādām komandām kā BS "Rīga"/Jugla, "Jelgava", "Liepāja", BJBS "Rīga"/Pārdaugava, "Saldus", BS "Ogre", "Ezerzeme"/BJSS/Viļāni, BJBS "Rīga"/A. Kraukļa VEF un vēl 17 komandām Nacionālajā līgā Austrumos un Rietumos.
17. un 19. aprīlī divu spēļu summā Madonas BJSS U-19 komandai sākās LJBL play-off cīņas. Pirmajā 1/16 finālspēlē izbraukumā tikāmies ar Nacionālās līgas Austrumu 1. vietas ieguvēju – Krāslavas komandu. Spēlei ritot, nepierodot pie tiesnešu darbībām, zaudējot atlēcošajās bumbās un "pieklibojot" metienu precizitātei, bijām iedzinējos pat ar 28 punktu starpību, bet spējām atgūties un cienīgi cīnīties otrajā puslaikā. Beigās tomēr zaudējums ar rezultātu 77 : 86 (L. Lazdiņš – 24, R. Brants – 22, N. Skripka – 12, D. Kolns – 10, A. Šilinskis – 5, N. Dzelzkalējs – 4 punkti).
Atbildes spēle notika 19. aprīlī Madonā. Otrajā spēlē, kā jau mājās, gāja vieglāk, bet divu spēļu summā neizšķirts uz rezultāta tablo bija līdz trešās ceturtdaļas beigām. Tikai ceturtajā ceturtdaļā nospēlējām gudrāk un precīzāk, beigās panākot uzvaru ar 82 : 61 un divu spēļu summā uzvarot ar plus 12 punktiem (L. Lazdiņš triple double – 37 p., 11 izcīnītas bumbas, 11 bloķēti metieni, N. Skripka triple double – 11 p., 13 izcīnītas bumbas, 12 rezultatīvas piespēles, N. Dzelzkalējs double double –
11 p. un 10 izcīnītas bumbas, D. Kolns – 9 p., R. Brants – 8 p., 7 rezultatīvas piespēles, 7 pārtvertas bumbas, A. Šilinskis – 6 p.).
1/8 finālā tikšanās reizē ar BS "Rīga"/Jugla komandu, kuru šajā sezonā esam uzvarējuši gan Madonā, gan Juglā, mūsu komandā bija jūtams liels "caurums". No 25. marta komandai vairs nevar palīdzēt tās līderis atlēcošajās bumbās un gūtajos punktos E. Pētersons.
Pirmajā 1/8 finālspēlē 24. aprīlī Juglā diezgan līdzīgā cīņā zaudējām ar 60 : 70 (R. Brants – 24, L. Lazdiņš – 14, N. Dzelzkalējs – 9, D. Kolns – 6, E. Skuja – 6, N. Skripka – 1 punkts un 6 rezultatīvas piespēles). Atbildes spēlē Madonā 26. aprīlī arī līdzīgā cīņā sekoja zaudējums ar rezultātu 63 : 72 (R. Brants – 22, L. Lazdiņš – 20, N. Skripka – 9, N. Dzelzkalējs – 5, D. Kolns – 4 p. un 11 atlēcošās bumbas, E. Skuja – 3 p.).
Sezonas izskaņā par LJBL U-19 čempioniem kļuva Valmieras komanda, 2. vietā – VEF skola, 3. – BS "Ogre".
Paldies jums, mani mīļie jaunieši, par sportā un basketbolā pavadītajiem 9 gadiem. Lepojos ar jums, absolventiem – Rūdolfu Brantu, Linardu Lazdiņu, Nauri Dzelzkalēju, Normundu Skripku, Emīlu Pētersonu, Nauri Vītoliņu, Kristeru Ķeveri.
Veiksmīgu eksāmenu laiku un studiju gadus!


23.05.2018.

 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px