VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas izšķirošās cīņas par valsts čempionāta medaļām notiek 14 grupās.
VEF LJBL čempionātā šosezon piedalās 354 komandas, finālturnīrā katrā grupā spēlēs pa astoņām labākajām (U-19 grupās – pa četrām).
No 13. līdz 15. maijam Rīgā, "Daugavas" sporta namā, finālturnīrā spēlēja arī Madonas U-17 komanda.
Madonas BJSS U-17 (1999. g. dz.) basketbolisti VEF LJBL veiksmīgi aizvadījuši divu apļu regulāro čempionātu (15 uzvaras un 5 zaudējumi). Vienpadsmit Latvijas spēcīgāko šīs vecuma grupas komandu konkurencē 1. divīzijā regulāro čempionātu esam noslēguši augstajā 4. vietā. Šis pagaidām ir Madonas BJSS basketbola nodaļas augstākais sasniegums regulārajā čempionātā. Augstākais sasniegums bija 1997. g. dz. puišu izcīnītā 4. vieta finālturnīrā U-14 vecuma grupā.
Regulārajā čempionātā 1. vietu izcīnīja Valmiera/ORDO, 2. vietā – Jelgava, 3. vietā – BS "Rīga"/Rīdzene, 4. vietā – Madona.
Būtiski, ka kārtējo gadu finālspēlēs var piedalīties mācībās sekmīgie basketbolisti. Tāpēc ļoti vēlētos, ka visi puiši parāda raksturu gan mācībās, gan sezonas atbildīgākajās spēlēs nepieviļ komandu, treneri un visu sezonas ieguldīto darbu.