Ir sācies LIDL meiteņu telpu futbola čempionāts, un pirmais sabraukums aizvadīts Ērgļu vidusskolas sporta zālē.
Tajā piedalās deviņas Latvijas labākās komandas: Rīgas futbola skola, TFS "Stars Balts", TFS "Stars Zelts", "Riga FC Academy", FS "Metta", Liepājas FS 1, Liepājas FS 2, FK "Jelgava" un šogad arī mūsu – Madonas BJSS/Ērgļu – meitenes.
Pirmais sabraukums aizvadīts Ērgļu vidusskolas sporta zālē, kur 2. februārī uzņēmām trīs spēcīgas Rīgas komandas: Rīgas futbola skolu, TFS "Stars Zelts" un TFS "Stars Balts".
Lai gan MBJSS/Ērgļi komandā ir 2015. gadā un trīs 2014. gadā dzimušas meitenes, kas nozīmē, ka būtu jāspēlē U10 vecuma grupā, esam nonākušas U12 grupā un spēlējam ar vienu vai divus gadus vecākām futbolistēm. Tā ir ne tikai gadu atšķirība, bet arī auguma un pieredzes atšķirība.
Ērgļu meitenes izcīnīja vienu uzvaru un diemžēl piekāpās divām komandām. Tas kopvērtējumā mums dod 5. vietu un 3 punktus. Meitenēm ir jābūt psiholoģiski spēcīgām, jābūt veiklākām, jādomā ātri, kā labāk apspēlēt pretinieces, kuras ir pārākas augumā un pieredzē.
Nākamie sabraukumi notiks 22. februārī un 23. martā Rīgā.
MBJSS/Ērgļi cīnās ar astoņām labākajām komandām un es ticu, ka mūsu meitenes var pierādīt sevi, ka ir cienīgas būt Elites grupā.
Turam īkšķus!
11.02.2025.