Latvijas Jaunatnes basketbola līgā (LJBL) Madonas BJSS basketbolisti sākuši jauno sezonu ar lielu prieku un neredzētu centību, jo Latvijas jaunatnes spēcīgākajā – 1. – divīzijā mazpilsētu Madonu pārstāv 3 komandas (no 5 vecuma grupām).
Kā jau iepriekš minēts, galvenais šo komandu trenera mērķis bija iekļūt 1. divīzijā starp „grandiem", cīnīties par 1. divīzijas komandu un klubu spēlētāju atlases iespējām un līdzekļiem. Šīs sezonas mērķis ir arī trenēties, progresēt, „neraudāt" par daudzajiem zaudējumiem, bet gūt svarīgāko uzvaru, lai paliktu šajā augstākajā elitē jeb apritē.
Pirmās spēles aizvadītas 21. septembrī Rīgā ar Rīdzenes komandām U-15 (49 : 82), U-16 (37 : 85), U-17 (48 : 70). 22. septembrī Madonā uzņēmām Rīgas DSN komandas, un laba spēle izdevās U-15 komandai, kas pirmo puslaiku uzvarēja, bet spēles turpinājumā zaudēja (47 : 66). U-16 komanda mēģināja cīnīties un pretoties Latvijas čempioniem (41 : 107), tāpat arī čempioniem (bez bijušā komandas līdera Zigmāra Raimo, kas jau spēlē profesionālajā basketbola skolā „VEF skola"). Pretinieku uzbrukumiem zāles neatrada U-17 komandas puiši (37 : 113).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.10.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto