18. un 19. martā Salaspils jaunajā sporta namā notiks tradicionālie turnīri 10 un 11 gadu vecajiem basketbolistiem, kur 88 komandas no visas Latvijas cīnīsies par "Kāruma" kausiem.
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas sacensību jaunākie dalībnieki sacentīsies minibasketbolā un basketbola elementu stafetēs. Turnīra laikā tiks apbalvoti konkursa „Uzzīmē "Kāruma kausa" biezpiena sieriņu" uzvarētāji.
Šīs ir pirmās oficiālās sacensības jaunajiem basketbolistiem, kas tradicionāli risinās skolēnu brīvdienās un pulcē apmēram tūkstoti mazo spēlētāju. Turnīrs sagādā pirmo sacensību pieredzi mazajiem basketbolistiem. Parādās pirmie meistarības aizmetņi, bet, galvenais, ir ļoti daudz emociju un spēlētprieka, kas motivē bērnus vēl cītīgāk trenēties un vairāk iemīlēt basketbolu.
Šosezon pirmā posma sacensībās 29. un 30. oktobrī Daugavpilī, Madonā, Mārupē, Ogrē un Rīgā piedalījās dalībnieku rekordskaits – 92 komandas no visiem Latvijas reģioniem. Otrā posma spēles notika 21. un 22. decembrī Gulbenē, Kandavā, Rīgā un Salaspilī.
Sezonas noslēguma posms paredzēts jūnija sākumā Rīgā.
Autors: AGNIS BEĶERIS