9. aprīlī notika Mārcienas kausa izcīņa novusā. Šogad šis pasākums bija kupli apmeklēts, un dalībnieku aktivitāte bija apsveicama.
Piedalījās 21 spēlētājs no Gulbenes, Aizkraukles, Pļaviņām, Madonas, Ļaudonas, Bērzaunes, Sauleskalna un Mārcienas, kas cīnījās par godalgām jauniešu un pieaugušo konkurencē.
Trīs grupu izspēlē tika noskaidroti labākie trīs spēlētāji no katras grupas, kas turpināja cīņu finālā, izspēlējot apli, līdz visbeidzot tika noskaidroti turnīra uzvarētāji.
Jauniešiem 1. vietu izcīnīja Rihards Klints, 2. vietā ierindojās Jogita Miķelāne, 3. vietā – Rauls Tupiņš.
Pieaugušo konkurencē uzvarēja Valērijs Veļčinskis, 2. vietā – Andris Ječs, 3. vietā – Roberts Bākulis.
Ar šādu dalībnieku atsaucību turnīram ir, kur augt un attīstīties nākotnē, piesaistot aizvien jaunus novusa spēles cienītājus.
Paldies visiem, kas piedalījās. Uz tikšanos nākamajās sacensībās Mārcienā!
JEVGENIJS TARASOVS,
Mārcienas pagasta pārvaldes
sporta darba organizators
20.04.2022.