6. aprīlī Mārcienā norisinājās ikgadējā balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē. 36 dambretisti no Madonas, Jēkabpils, Gulbenes, Cēsīm, Jaungulbenes, Viļāniem, Barkavas, Liezēres un Mārcienas cīnījās par godalgām gan individuālajā, gan komandu ieskaitē.
Pamatturnīrā pēc Šveices sistēmas tika izspēlētas astoņas kārtas, pēc kurām tika noskaidroti uzvarētāji. Jauniešiem 1. vietā – Artis Lipša, 2. vietā – Amanda Švirkste, 3. – Dina Jūlija Juhneviča. Dāmām 1. vietā – Aiga Priedniece, 2. vietā – Mudīte Putniņa-Jansone, 3. – Marita Mozais.
Kopvērtējumā tika apbalvoti pirmo sešu vietu ieguvēji: 1. vietā – Dzintars Znots, 2. vietā – Valerjans Vizulis, 3. vietā – Guntis Bringulis, 4. vietā – Valdis Mass, 5. vietā – Jānis Bokalders, 6. vietā – Ivars Kelass. Komandu ieskaitē 1. vietā – Gulbene (48 p.), 2. vietā – „Jezupa mafija" (45 p.), 3. vietā – Jēkabpils (42 p.).
Sacensību turpinājumā sekoja ātrspēle, tai bija pieteikušies 26 dalībnieki. Ātrspēle ietvēra 11 kārtas ar trīs minūšu apdomas laiku uz partiju. Apbalvoti tika trīs pirmo vietu ieguvēji: 1. vietā – Valerjans Vizulis, 2. – Dzintars Znots, 3. – Jāzeps Juhnevičs.
Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos turnīrā. Uz tikšanos nākamgad Mārcienā!
16.04.2019.