30. aprīlī Mārcienas kultūras namā notika atklātais zoles turnīrs. Madonas un kaimiņu novadu kāršu meistari tikās pēc divu gadu pārtraukuma, lai uzspēlētu tautā tik ļoti populāro zolīti un noskaidrotu labākos spēlētājus.
Turnīrs norisinājās sešās kārtās ar 55 minūšu spēles laiku uz katru kārtu. Pēc sešu stundu cīņas tika noskaidroti labākie seši turnīra spēlētāji, kas tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām.
1. vietu izcīnīja Raimonds Keišs (Gulbene), 2. vietā – Roberts Bākulis (Bērzaune), 3. vietā ierindojās Viktors Garmašovs (Mārciena), 4. vietā – Atis Verebs (Cesvaine), 5. vietā – Didzis Freimanis (Ļaudona), 6. vietā – Andris Broks (Mētriena).
Paldies visiem par piedalīšanos un turnīra atbalstīšanu. Uz tikšanos nākamajos zoles turnīros Mārcienā!
JEVGENIJS TARASOVS,
Mārcienas pagasta pārvaldes
sporta darba organizators
10.05.2022.