Makšķerēšanas skola "Zelta zivtiņa" nodibināta 2014. gada 29. martā. Uz atklāšanu bija uzaicināts Māris Olte, kas vada vairākus televīzijas raidījumus. Arī šogad, 2015. gadā, makšķerēšanas skola darbojas. Piedalās bērni, sākot no pirmās klases, var piedalīties arī jaunāki. Mācībās bērni apgūst teorētiskās un praktiskās iemaņas, sākot ar āķu piesiešanu, un dažādu auklu mezglu siešanas veidus un makšķeru aprīkošanu.
Šogad ar bērniem braucām uz sacensībām četras reizes. Pirmais brauciens bija uz sacensībām Ērgļos, kur ieguvām pirmo un trešo vietu. Bija arī viens mācību brauciens uz Mārcienu pie maza purva ezeriņa, piedalījās septiņi mācību bērni. Otrs brauciens bija uz sacensībām Jēkabpilī. Labākais rezultāts – ceturtā vieta Sergejam Plaunovam. Trešais sacensību brauciens – uz Preiļiem, kur jauniešu grupā (bērnu) ieguvām visas trīs pirmās vietas (Sergejs Plaunovs – 1. vieta, Dainis Kalniņš – 2. vieta, Kaspars Bute – 3. vieta). Pēdējais brauciens bija makšķernieku skolas "Zelta zivtiņa" piedalīšanās sacensībās, ko organizēja MK "Savieši" Sāvienas ezerā četrās vecuma grupās: jauniešu, sieviešu, vīru un senioru grupā. Sieviešu grupā konkurences nebija. Jauniešu grupā 1. vietā – Dāvis Strods, 2. – Kristaps Pinka, 3. – Gatis Pētersons.
Spiningotāji: 1. vieta – Mareks Aršvila, 2. – Ingars Ūdris, 3. – Jānis Skrejāns.
Makšķernieki: 1. vieta – Valdis Barūklis, 2. – Andris Turkins, 3. – Viktors Ūdris.
Pensionāru bija viens pārstāvis un ieguva 1. vietu – Ivars Mednis no Jēkabpils.
Visās grupās attiecīgo vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un balvām. Uz sacensībām bija ieradusies filmēšanas grupa no Latgales televīzijas. Izveidoto filmu var apskatīt Madonas novada mājas lapā www.madona.lv.