21. un 22. jūnijā Saldū tika aizvadīts Latvijas junioru (U-20) un jauniešu (U-18) čempionāts vieglatlētikā. Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētiem tas bija ļoti veiksmīgs, mājup atgriezāmies ar četrām zelta medaļām.
U-20 junioru grupā par divkārtēju Latvijas čempionu kļuva Emīls Stiprais 1500 m skrējienā (4 min. 06,22 sek.) un 3000 m skrējienā (9 min. 17,64 sek.). Latvijas čempiona gods tika arī Salvim Krusietim 400 m barjerskrējienā (56,74 sek.). Savukārt U-18 jauniešu grupā Daniela Keita Lielupe stāvēja uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena 3000 m skrējienā (12 min. 05,97 sek.). Vēl atzīstami startēja U-20 grupā Salvis Krusietis 400 m skrējienā (51,06 sek.), ieņemot 6. vietu, Sandis Rošāns augstlēkšanā (1,85 m), iegūstot 4. vietu. U-18 grupā Laura Līva Umperoviča 400 m skrējienā izcīnīja 5. vietu (1 min. 00,48 sek.), Jānis Šķēle augstlēkšanā ieguva 6. vietu (1,80 m).
Paldies sportistiem par cīņassparu, treneriem – par spītu un neatlaidību, jaunos sportistus sagatavojot. Madonas pilsētā, kas ir liela novada centrs, kur trenējas liels skaits vieglatlētu, nav mūsdienu prasībām atbilstoša stadiona un sporta laukumu pie skolām. Ļoti skumji, šinī ziņā esam beidzamajā vietā valstī. Alūksne, Cēsis un Balvi, kas dalīja ar mums pēdējo vietu, nu ir tikuši pie jauniem un moderniem stadioniem. Mūsu bērni un jaunieši arī ir pelnījuši sportot mūsdienīgos sporta laukumos. Ticu, ka Madona var labāk!
27.06.2018.