Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Mājas spēlē zaudē

Redakcija

Autors • 06.09.2022.

Burtu lielums

3. septembrī savu skatītāju priekšā Madonas stadionā FK "Madona" futbolisti aizvadīja 3. līgas Vidzemes reģiona spēli pret "Ogre United", piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 1 : 2.

Spēles sākumā bumbas kontrole piederēja viesu komandai, kas izpaudās bīstamos uzbrukumos, tomēr madoniešu aizsardzība turējās godam.
Savukārt vienā no epizodēm FK "Madona" spēlētāji nenospēlēja līdz tiesneša svilpei, un viesu komanda diezgan vienkāršā veidā guva vārtus.
Turpinājumā puiši saņēmās un jau kontrolēja notikumu gaitu. Otrā puslaika sākumā Markuss Stabulnieks lieliski apspēlēja pretinieku spēlētāju un raidīja centrējumu soda laukumā precīzi uz Oskara Saliņa galvas, kurš bumbu ieraidīja pretinieku vārtos.
Spēles turpinājumā pēc Andreja Sitika sitiena norībēja pretinieku vārtu pārliktnis, diemžēl vārti netika gūti. Dažas minūtes vēlāk muļķīgā epizodē madoniešu vārtsargs un centra aizsargs nesadalīja bumbu, kas pavēra brīvu ceļu pretinieku uzbrucējam uz FK "Madona" tukšajiem vārtiem, un viesi otro reizi izvirzījās vadībā šajā spēlē. Diemžēl madoniešu centieni atspēlēties bija nesekmīgi.
10. septembrī pulksten 15 Madonas stadionā paredzēta FK "Madona" un FK "Lielupe" spēle.

DĀVIDS SILIŅŠ

7.09.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px