28. un 29. aprīlī Madonas sporta centrā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta finālsacensības volejbolā meitenēm U-13 grupā (2005. g. dzimušas un jaunākas), kas meistarīgi spēlēja un ieguva sudraba medaļas.
Finālā piedalījās astoņas stiprākās komandas, kas tika dalītas divās grupās.
Madonas BJSS volejbolistes nodrošināja sev vietu pusfinālā, grupas spēlēs ar 3 : 1 uzvarot Aizkraukles novada sporta skolu (Nereta), ar 4 : 0 pārspējot Liepājas komandu, ar 0 : 4 piekāpjoties Rīgas volejbola skolas 2. komandai (iepriekšējās sezonas čempionēm).
Spēļu otrajā dienā sākās cīņa par medaļām. Pirmajā pusfinālā Rīgas volejbola skolas 2. komanda ar 3 : 1 pieveica Daugavpili. Pusfināla otrajā spēlē madonietes spraigā un interesantā cīņā uzvarēja Rīgas volejbola skolas 1. komandu. Par līdzvērtīgu spēli liecināja setu rezultāti (25-24; 21-25; 25-21; 25-23). Līdz ar to Madonas meitenes ieguva tiesības cīnīties finālā par čempionu godu.
Mājinieces finālā centās izrādīt cienījamu pretestību Rīgas volejbola skolas 2. komandai, taču, iespējams, emocijas jau bija iztērētas pusfināla cīņā, un spēle zaudēta ar 0 : 4 (13-25; 20-25; 24-25; 12-25), bet madonietēm – godam izcīnītas sudraba medaļas Latvijas jaunatnes čempionātā. Trešo vietu ieguva Rīgas volejbola skolas 1. komanda, kas spēlē par bronzu ar 3 : 1 uzvarēja Daugavpili.
Paldies visiem līdzjutējiem par komandas atbalstīšanu, kā arī tiesnešiem un dakterītei par izturību abu dienu spēļu maratonā.
Madonas BJSS U-13 komandā spēlēja: Jasmīna Bērziņa (arī balva par komandas labāko spēlētāju), Karīna Ričagova, Lauma Škutāne, Zane Kuldperka, Marta Rudzīte, Linda Šņepste, Agnese Romule, Tīna Kanča, Lauma Riekstiņa, Gundega Līcīte, Viktorija Ivanova, Keita Reiņikova.
Lielākā daļa šīs komandas spēlētāju 5. un 6. maijā Cēsīs spēlēja Latvijas čempionāta finālā U-14 vecuma grupā.
09.05.2018.