13. un 14. aprīlī Rīgā norisinājās 17. Latvijas skvoša čempionāts, kurā jauniešu grupas pārstāvēja arī mūsu pilsētas skvoša spēlētāji.
Madonas skvoša klubs lepojas ar visiem mūsu četriem jauniešiem, kuri izmēģināja spēkus galvaspilsētas kortos.
Divu dienu sacensībās kopumā 36 jaunieši piepildīja skvoša kortus saspringtās izspēlēs. Madonieši piedalījās divās no četrām vecuma grupām un kopumā izcīnīja trīs medaļas.
Grupā līdz 13 gadiem sacentās visi četri mūsu pārstāvji, un visaugstākos rezultātus sasniedza Roberts Petruškevics, izcīnot godpilno pirmo vietu. Roberts neapstājās pie šī sasnieguma vien, bet iemanījās savu skvoša tehniku izrādīt arī vecākiem dalībniekiem, papildus piedaloties arī grupā līdz 15 gadiem, kur viņš izcīnīja trešo vietu.
Madonietis Kaspars Krūmiņš veiksmīgi noslēdza grupas trijnieku, palaižot Ralfu Vītolu otrajā vietā, bet Arvis Cakuls ierindojās ceturtajā vietā. Apsveicam arī Ernestu Rijnieku ar veiksmīgu startu un 7. vietu.
23.04.2019.