Latvijas florbola komandas debijas sezona Virslīgā nu jau ir pāri ekvatoram, un pēdējo spēļu rezultāti uz nākotni ļauj raudzīties pozitīvā gaismā.
Līdzšinējo spēļu iznākums, ja neskaita smagu sagrāvi pret RTU, līdz šim sniedza piesardzīgu optimismu, jo daudzām no vadošajām komandām tika zaudēts ar vienu vai divu vārtu starpību. Novembrī beidzot meistarība un veiksme Madonas florbolistiem gāja soli solī, kas ir ļāvis izcīnīt dažas uzvaras, ko droši dēvēt par sensacionālām.
Nepatīkams klupiens
Novembris iesākās ar mājās piedzīvotu nepatīkamu zaudējumu ar 9 : 5 „Ķekavai". Līdz spēles viducim madonieši turējās vadībā ar 4 : 1, taču otrajā pusē Virslīgas veterāni tomēr spēja pārņemt iniciatīvu un pabeigt spēli ar sev tīkamu rezultātu. Pozitīvas emocijas nesa nākamā Rīgā aizvadītā spēle pret „Ulbroka/FS Masters". Šo komandu labi pazīst vairāki mūsu šīs sezonas leģionāri. Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē madoniešiem padevās labs starts (pirmajā periodā 4 : 0), bet krietni mazāk veiksmīgs – spēles turpinājums, jo mājinieki pietuvojās līdz vienu vārtu atstatumam. Trešajā periodā komanda uzvaru tomēr neizlaida no rokām, un tika svinēta pirmā uzvara (6 : 4), kas izcīnīta pret kādu no favorītiem. Tiesa, Madonas florbolistus nedaaudz atsēdināja nākamais izbraukums, šoreiz uz Ķekavu, kur bija jātiekas ar vietējo komandu „Ķekavas Buldogs". Šis pretinieks madoniešiem ir labi zināms jau kopš 1. līgā aizvadītajām sezonām. Spēle lielākoties ritēja punkts punktā, taču nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām ķekavieši spēja tikt pie uzvaras vārtiem. Spēles iznākums – 7 : 8.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.12.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto