Jauno futbola sezonu Latvijas čempionātā divās vecuma grupās lielajā futbolā 11 × 11 ar uzvarām sākuši Madonas BJSS jaunie futbolisti.
Vispirms Madonas BJSS U-16 (2003. g. dz.) futbola komanda 14. aprīlī Liepājā pirmo reizi, spēlējot 90 minūšu laika formātā, prata pieveikt mājiniekus – Liepājas FS (2 : 1). Mūsu puiši teicami laukumā darbojās pirmajā puslaikā, jo guva divus vārtus, bet spēles otrajā daļā prasmīgi un nosvērti kontrolēja situāciju, neļaujot liepājniekiem atspēlēties. Ar vārtu guvumu izcēlās E. Poļaks, N. Kokorēvičs.
Otrajā spēlē 17. aprīlī izbraukumā Rīgā ar rezultātu 3 : 2 tika pieveikta vietējā FK "Dinamo Rīga". Šajā spēlē pozitīvi izcēlās aizsardzības līnijas spēlētāji, jo skaistus vārtus pēc stūra sitiena guva D. Ozoliņš, bet ar ļoti tālu sitienu pretinieku vārtsargu pārspēja R. Āboliņš. Izcēlās arī E. Poļaks.
Savukārt 11. aprīlī Rēzeknē savu pirmo spēli pie gadu vecākiem futbolistiem Latvijas čempionātā aizvadīja Madonas BJSS U-12 (2007. g. dz.) komanda. Sezonā, kur būtiskākais ir caur spēļu praksi mācīties un uzkrāt pieredzi, sākām ar uzvaru 4 : 1 pret Ludzas NSS/SK "Kuorsava". Mūsu futbolisti izcēlās ar labāku tehnisko paņēmienu izpildījumu un lielu vēlmi sevi apliecināt. Ar vārtu guvumu savu spēlētprasmi apliecināja N. Stiprais (3), A. Padoms.
Jau maija sākumā abām komandām notiks pirmās mājas spēles Madonas pilsētas stadionā. 6. maijā pulksten 12 Madonas BJSS U-12 (2007. g. dz.) komanda uzņems Balvu sporta centra komandu, bet 12. maijā pulksten 14 Madonas BJSS U-16 (2003. g. dz.) uzņems JDS "Alberts Rīga" futbolistus.
30.04.2019.