Jau trešo gadu Madonas sporta centrā 24. janvārī norisinājās Madonas BJSS kausa izcīņa telpu futbolā, kur šogad piedalījās astoņas 2003. gadā dzimušo zēnu komandas no Ziemeļaustrumu un Latgales futbola reģiona.
Aizraujošā turnīrā kausu izcīnīja Madonas futbolisti.
Apakšgrupas spēlēs madonieši guva divas uzvaras. Ar rezultātu 2 : 1 tika uzvarēta komanda "Saules Puikas" (Malta), bet ar rezultātu 5 : 0 – Rēzeknes BJSS-2. Ar neizšķirtu rezultātu – 0 : 0 – noslēdzās spēle ar Gulbenes BJSS, tas mūsu komandai kopvērtējumā deva pirmo vietu apakšgrupā. Pirmajā pusfinālā turnīra favorīti un otras apakšgrupas uzvarētāji – Rēzeknes BJSS – soda sitienos piekāpās Gulbenes BJSS, bet mūsu futbolisti ar lielisku uzbrukumu (4 : 0) sagrāva Preiļu BJSS komandu.
Finālspēlē viss izšķīrās soda sitienu sērijā, kur mūsu spēlētāji atšķirībā no gulbeniešiem saglabāja „vēsu prātu", ar lieliskiem sitieniem pārspēja pretiniekus ar rezultātu 4 : 2 un kopumā uzvarēja turnīrā. Par visa turnīra labāko spēlētāju pelnīti atzina mūsu uzbrucēju R. Juhnoviču.
Komandā spēlēja: M. Stabulnieks, A. Pērkons, R. Juhnovičs, D. Ozoliņš, M. Ciršs, T. Rudzītis, R. Keišs, R. Āboliņš, R. Trods, R. Upenieks, I. Kalniņš.