Ar teicamiem panākumiem no pirmā sniega treniņnometnes atgriezušies Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas distanču slēpotāji Kitija Auziņa, Raimo Vīgants un Dins Dinārs Gutāns, kas ir iekļauti Latvijas jaunatnes izlasē.
Nometne notika no 15. novembra līdz 3. decembrim Zviedrijas slēpošanas centros Bruksvallarnā un Idrē, kas ir aptuveni 700 km no Stokholmas. Pirmā sniega nometnes slēpotājiem ir svarīgas, gatavojoties jaunajai sezonai, jo tādējādi slēpotājs, sākot slēpot novembrī, pierod pie slēpēm un noslēpotie kilometri dod viņam cerības cīnīties par augstām vietām slēpošanas sacensībās ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijas valstīs, kur ziemas sporta veidi ir prioritāte un sezona sākas jau oktobrī.
Šajā nometnē mūsu sportisti ne tikai trenējās, bet arī piedalījās sacensībās, kurās sacentās ar Zviedrijas spēcīgākajiem sportistiem. Tā kā uzdevums bija noslēpot iespējami daudz kilometru un sagatavoties ziemas sezonai, sacensības bija kā pārbaude pēc vasarā veiktā darba, kā arī spēku salīdzināšana ar Zviedrijas sportistiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.12.2013.
Autors: DAINIS VUŠKĀNS,
Madonas bērnu un jaunatnes
sporta skolas treneris