Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Madonas pilsētas 2. vidusskolā spēlē dambreti

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 09.03.2015.

Madonas pilsētas 2. vidusskolā spēlē dambreti
Burtu lielums

27. februārī Madonas pilsētas 2. vidusskolas dambretes turnīrs pulcēja jaunākos spēlētājus – 1.-4. klašu skolēnus.

Pasākumu, kas notiek katru gadu, organizēja Alla Sniedze un Jeļena Safonova, jo dambrete ir interesanta un aizraujoša spēle, turklāt sekmē skolēnu loģiskās domāšanas attīstību. Turnīra mērķis arī bija popularizēt dambretes spēli skolēnu vidū, jo interesi var attīstīt jau sākumskolā. Pirms tam sacensības dambretē bija notikušas klasēs, un divi uzvarētāji no katras klases tika izvirzīti līdzdalībai skolas turnīrā.
Par to, lai pasākums noritētu pēc nolikuma un noteikumu prasībām, gādāja uzaicinātie dambretes turnīra tiesneši – Māris Bārbals un Jāzeps Juhnevičs.
Sacensības noritēja divās grupās – atsevišķi spēlēja 1.-2. klašu un 3.-4. klašu skolēni. 1.-2. klašu grupā uzvarēja Ralfs Skrinda, otrajā vietā – Madara Riekstiņa, trešajā – Vendija Vestfāle. 3.-4. klašu grupā uzvarēja Adrians Romanovskis, otro vietu izcīnīja Roberts Pusts, bet trešo – Alīna Kūlīte.
Apbalvoja 1. vietas ieguvējus katrā grupā, bet visiem pārējo vietu ieguvējiem tika pateicības raksti. Labākie jaunie dambretes lietpratēji tika izvirzīti uz finālsacensībām novadā, kā arī viņi var apmeklēt dambretes nodarbības, kas trešdienās no pulksten 16 notiek Madonas sporta centrā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px