8. februārī Priekuļos notika Latvijas Sporta veterānu savienības (LSVS) 51. sporta spēļu sacensības distanču slēpošanā. Divdesmit komandu cīņās piedalījās arī Madonas novada komanda ar lielāko slēpotāju skaitu – 16 dalībnieku.
Komandai pirmo sudraba medaļu izcīnīja Antons Zlaugotnis (vienīgais no vīriem). Toties raženi startēja dāmas: zelta medaļu izcīnīja Zinaīda Rācenāja S-70+ grupā, Dzidra Širve S-65+ grupā, Aira Bērziņa S-55+ grupā. Otrā vieta un sudraba medaļa –
Mārai Putniņai S-55+ grupā, trešā vieta un bronzas medaļa – Dacei Saulītei S-55+ grupā un Unai Liepiņai (Ziņģītei) S-35+ grupā. Komanda pēc individuālajiem startiem ar 86 punktiem ieņēma 2.-3. vietu (kopā ar Gulbenes novadu). Cēsis ieguva 88 p., Ogre – 80 p., Daugavpils – 82 p., Valka – 80 p.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.02.2014.
Autors: GUNĀRS MATS,
komandas pārstāvis