Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) 2025. gada noslēguma pasākumā, kas notika 13. decembrī Iļģuciema kultūras namā Rīgā, tika paziņoti 62. spartakiādes kopvērtējuma uzvarētāji. Īpaši tika sumināta Madonas novada senioru komanda, kas spartakiādes kopvērtējuma tabulā novadu vērtējumā ieguva 1. vietu un uzvarētāja kausu.
Otro vietu novadu sacensībā ieņēma Salaspils novada, bet trešo – Līvānu novada senioru komanda. Valstspilsētu konkurencē uzvarēja Daugavpils, otrajā vietā – Jelgavas, trešajā – Rīgas senioru komanda.
Tradicionāli tika pasniegti LSVS apbalvojumi sportā, ko saņēma arī mūsu novadnieki.
Ar medaļas "Sporta slava" II sudraba pakāpi tika apbalvota Aira Bērziņa. Medaļas "Sporta slava" III bronzas pakāpe tika piešķirta Pēterim Ārentam un Helmutam Polim.
Ar LSVS balvu "Goda zīme" tika apbalvots Dainis Caune. Saņemot LSVS balvu "Goda diploms", tika sumināti Pēteris Eriņš, Kristīne Balanasa, Juris Zilveris, Māra Rināsa, Māra Bārbale, Irina Kasinova, Guntars Vasiļjevs. Savukārt balvu "Sporta laureāts" saņēma: Zinaīda Rācenāja, Dzidra Širve, Signe Svikša, Valdis Bodnieks, Pēteris Ārents, Sarmīte Vlodare, Dace Saulīte.
Madonas novada uzvaru palīdzēja izcīnīt volejbola spēlētāji, distanču slēpotāji, riteņbraucēji, nūjotāji un vieglatlēti.
16.12.2025.