29. februārī Madonas pilsētas sporta centrā ar noslēdzošajām spēlēm aizvadīts Madonas novada atklātais čempionāts telpu futbolā 2019./2020. gada sezonā.
Par Madonas novada čempioniem 2019./2020. gada sezonā, izcīnot 27 punktus, kļuva komanda "Kvarcs", saņemot uzvarētāju kausu, zelta medaļas un individuālās piemiņas veltes. Otrajā vietā ierindojās un sudraba medaļas ieguva FK "Varakļāni", bronzas medaļas – Kusas komandai. Cerību kauss tika pasniegts Degumnieku komandai.
Tika godināts labākais čempionāta vārtsargs Emīls Lielpēteris no Degumniekiem, par rezultatīvāko spēlētāju nominēja Rinaldu Zepu no FK "Varakļāni", kas 7 spēlēs guva 22 vārtus.
Čempionātā piedalījās 6 komandas: Varakļānu vidusskola, "Kusa", "Kvarcs", FK "Varakļāni", "Degumnieki" un "Lubāna".
Paldies par paveikto darbu tiesnešiem, čempionāta sekretariātam, sacensību galvenajam tiesnesim un koordinatoram Armandam Meščerskim.
Turnīra tabula un plašāka informācija – vietnē www.futzals.lv.
11.03.2020.