No 17. līdz 19. aprīlim Madonas pilsētas sporta centrā notika starptautisks basketbola turnīrs jauniešu komandām divās vecuma grupās.
U-11 (2003. g. dz.) grupā turnīrā spēlēja astoņas komandas, bet U-15 (1999. g. dz.) grupā – sešas komandas. Trijās dienās turnīrā notika 35 spēles un metienu konkursi abās vecuma grupās. Turnīrā U-11 grupā piedalījās arī Marijampole (Lietuva) ar divām komandām, kā arī U-15 grupā spēlēja divas Lietuvas komandas no Marijampoles un Panevēžas.
U-11 grupā Madonas BJSS pārstāvēja divas komandas – „Madona" un „Ērgļi". Astoņas komandas sacentās divās apakšgrupās, pēc tam tika izspēlēti „krusti" ar otras apakšgrupas komandām un izcīnītas vietas kopvērtējumā. Spēcīgākā komanda šajā turnīrā U-11 grupā bija „Marijampole 1", 2. vietu izcīnīja „Jēkabpils", 3. vietā – Madonas BJSS, 4. vietā – „Līvāni", 5. vietā – „Marijampole 2", 6. vietā – „Ērgļi", 7. vietā – „Balvi", 8. vietā – „Smiltene".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.04.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto