Ar kausu pasniegšanu uzvarētājiem 12. oktobrī noslēgusies „Madonas kausu 2013" orientēšanās sporta sezona.
Orientēšanās sezona sākās agrā pavasarī un turpinājās arī rudenī. Sezonas laikā tika aizvadītas 22 sacensību kārtas. Pirmās sacensības šogad notika 16. aprīlī Ezerniekos, Lubānas novadā, kad laukus un mežus vēl klāja bieza sniega kārta. Tas bija nedaudz ekstrēmi – brist pa sniegu, vietām pat līdz viduklim. Pēdējā – noslēdzošā – kārta notika Ērgļos, pieliekot punktu garajai „Madonas kausu 2013" sezonai. Sacensības notika otrdienu pēcpusdienās dažādās apkārtnes vietās.
Apbalvošanā kausus saņēma visu grupu pirmo trīs vietu ieguvēji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2013.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto