Orientēšanās sacensību "Madonas kausi" seriāls jau pusē, aizvadītas 12 sacensību kārtas dažādos Madonas apkārtnes mežos. Ērgļu pusē notikušas sacensības 30 gadu vecā kartē (Akmeņupītes apvidū), kura nav koriģēta. Dabā viss ir saglabājies, tikvien kā koki ir izauguši lielāki. Tas orientieristiem deva savu odziņu. Skriets ir arī Jaunpiebalgas Rempu mežā, kurā ir vienmēr patīkami sportot.
Pēc aizvadītajām 12 sacensību kārtām jau iezīmējas sezonas labākie katrā vecuma un meistarības grupā. VE – Raivis Truhanovs, SE – Ilvija Madsena, V8 – Klāvs Konovalovs, S8 – Anete Vintiša, V10 – Ginters Bērziņš, S10 – Līna Madsena, V12 – Ritvars Ļepeškins, S12 – Kate Iesalniece, V15 – Mārcis Graudums, S15 – Anete Strauta, V18 – Uģis Beķeris, S18 – Alise Kauliņa, VB – Aldis Olte, SB – Zita Gulbe, V35 – Marģers Smudzis, S35 – Inga Jansone, V45 – Dzintars Svilpis, S45 – Baiba Kaļva, V55 – Aivars Druvenieks, S55 – Dace Saulīte, V65 – llmārs Bērziņš, OPEN – Ance Ārente.
Vēl šodien pēdējā sacensību kārta pirms pārtraukuma notiks Vestienas pusē, marķējums no ceļa Vestiena – Ērgļi 4 km, starts no pulksten 16. Pēc tam meža trasēs tiksimies pēc pārtraukuma 14. augustā Ļaudonas pusē, Timsmalē (Baltezers).
Veiksmīgus startus!
10.07.2018.