Pagājušās nedēļas nogalē — 27. un 28. janvārī — sporta un atpūtas bāzē “Smeceres sils” tika aizvadīts Latvijas čempionāta 1. posms biatlonā, kur pie medaļām tika arī Madonas BJSS jaunie biatlonisti.
Sacensības organizēja Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.
Piedalījās Alūksnes, Cēsu, Daugavpils, Talsu un Madonas sporta skolu, kā arī Ogres biatlona kluba biatlonisti.
27. janvārī biatlonisti sacentās sprintā, bet 28. janvārī – īsajā individuālajā distancē. Konkurences cīņā godalgotās vietas izdevās izcīnīt arī Madonas BJSS biatlonistiem.
Sprinta distancē ar individuālo startu W15 grupā uzvarēja Alise Plāte, bet Dārtai Šķēlei – trešā vieta. M15 grupā uzvaru izcīnīja Ervīns Kūlītis, W17 grupā Keitai Patrīcijai Kolnai – 2. vieta. W13 grupā ar 3. vietu var lepoties Dārta Ruļuka.
Individuālajā distancē sacensībās W15 grupā uzvarēja Dārta Šķēle, bet Luīze Miglone ierindojās godalgotajā trešajā vietā.
Jāatzīmē, ka treneres Agneses Caunes audzēknes Dārta Šķēle un Luīze Miglone 20. un 21. janvārī savas spējas apliecināja arī Baltijas biatlona kausa izcīņas sacensību 2. posmā Igaunijā, Hanjā. Sprinta distancē Dārta ar 3 kļūdām šautuvē spēja izcīnīt 2. vietu, savukārt masu startā viņai 5. vieta. Luīze sprintā kļūdījās tikai vienu reizi un ieņēma 4. vietu, atpaliekot no 3. vietas ieguvējas tikai par 1 sekundi.
No jauniešiem piecpadsmitgadnieku grupā Ervīns Kūlītis ieņēma godalgoto 2. vietu.
Ar sacensību protokoliem un visu dalībnieku rezultātiem var iepazīties vietnē www.smeceressils.lv.
30.01.2024.