Madonas BJSS basketbola nodaļā sākusies jaunā sezona. Latvijas Jaunatnes basketbola līga savu 23. čempionātu sāks ar jaunu ģenerālsponsoru – basketbola klubu "VEF Rīga", kura vārds tiek iekļauts arī līgas nosaukumā: VEF LJBL.
Līgai ir jauns prezidents – Māris Martinsons. Vairāk nekā 20 gadu laikā Jaunatnes basketbola līga kļuvusi par stabilu vērtību Latvijas sportā.
Esmu gandarīts, ka atbalsts jaunajiem basketbolistiem dod rezultātus, ko apliecina arī starptautiskie jaunatnes basketbola izlašu panākumi. Šogad puišu U-16 valstsvienība izcīnījusi Eiropas čempionāta sudraba medaļu. Vēlreiz paldies sakām Madonas BJSS, SEB bankai, firmai "PRO Marex", "Skandibus", "MVR LUX", kas atbalstīja jauno basketbolistu spēļu formu iegādi.
2014./2015. gada sezonā VEF LJBL regulārajā čempionātā piedalīsimies 8 vecuma grupās: U-19, U-17 un U-15 puiši spēlēs 2. divīzijā, U-16 komanda – 1. divīzijā, U-13 un U-12 piedalīsies minispēļu turnīrā. Ļoti ceru, ka nokomplektēsim arī 2004., 2005., 2006. g. dz. zēnu komandas spēlēm "Kāruma kausa" izcīņas četros posmos skolēnu brīvlaikos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.09.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto