Madonas BJSS U-15 futbola komanda, uzvarot turnīra līderus, turpinās cīņu par 1. vietu Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā 2. posmā.
31. augustā Madonas pilsētas stadionā saspringtā cīņā ar rezultātu 1 : 0 guvām pelnītu un ilgi gaidītu uzvaru spēlē pret "Vidzeme FC" komandu. Līdz ar to apliecinājām savu sagatavotību turpināt čempionāta cīņu par 1. vietu. Jāatzīmē, ka "Vidzeme FC" komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā sezonā.
Vienīgos vārtus šajā spēlē guvām 68. minūtē, ar vārtu guvumu izcēlās Emīls Poļaks. Mūsu komanda teicami visas spēles laikā izpildīja taktiskos norādījumus, pacietīgi sagaidīja un realizēja vienīgo pretinieku pieļauto kļūdu savā soda laukumā. Mēs laukumā bijām ļoti spēcīga un organizēta komanda. No spēles mūsu centra aizsargi izslēdza pretinieku raženā auguma uzbrucēju, kurš ir Latvijas izlases kandidāts šajā vecumā.
Paldies komandai par izturību un lielo pašatdevi laukumā. Tā ir liela un nozīmīga uzvara, kas sasniegta ar smagu darbu treniņprocesā.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas godu izcili aizstāvēja: vārtsargs Atis Pērkons, aizsargi: Tomass Rudzītis, Rinalds Aizups, Dāvids Ozoliņš, Rihards Āboliņš, Nikita Kokarēvičs, pussargi: Daniels Saliņš, Sandis Locāns, Māris Ciršs, Ralfs Keišs, Ingars Kalniņš, uzbrucēji: Ronalds Ščuckis, Rihards Juhnovičs, Emīls Poļaks.
Nākamā spēle paredzēta 8. septembrī izbraukumā Rēzeknē pret "Rēzekne FA" komandu.
04.09.2018.