Ar labu sniegumu izcīnīta lielākā uzvara savās mājās šosezon Latvijas čempionātā futbolā. Madonas BJSS U-15 guva uzvaru pār JFC "Skonto Rīga" ar rezultātu 5 : 0.
10. augustā Madonas BJSS U-15 futbolisti aizvadīja kārtējo maču Latvijas čempionātā, kur 30 grādu svelmē izcīnīja pārliecinošu un pelnītu uzvaru pār rīdziniekiem. Tā ir jau trešā uzvara pēc kārtas čempionātā, kurā pavisam esam guvuši astoņas uzvaras.
Par Madonas BJSS U-15 komandas spēli var teikt tikai labāko – ar lielu vēlmi visās darbībās spējām dominēt un izveidot daudz izdevīgu vārtu gūšanas momentu. Arī rezultāts bija – 5 vārtu guvumi. Pie uzbrukuma noslēguma ļoti strādājam treniņprocesā.
Vārtus guva: Māris Ciršs, Rinalds Aizups, Sandis Locāns, Ralfs Keišs un Ronalds Ščuckis.
Jāatzīmē mūsu vārtsarga Ata Pērkona trešā sausā spēle jeb jau 210 minūtes – nepārspēts. Paldies komandai par teicamo spēli.
Kārtējie ļoti svarīgie trīs punkti izcīnīti, un tas viss apliecina, ka esam uz pareizā ceļa. Tagad visas domas par izbraukuma spēli Jelgavā 18. augustā.
Mums noteikti jāturpina spēlēt savu spēli un jābūt disciplinētiem.
15.08.2018.