9. un 10. martā Madonas sporta centrā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā meitenēm U-14 grupā (2004. g. dzim. un jaunākas).
Piedalījās sešas komandas, cīnoties par divām ceļazīmēm uz Latvijas čempionāta finālu, kas notiks 5. un 6. maijā. Šo komandu konkurencē madonietes spēlēja pārliecinoši. Pirmajā dienā spēles vainagojās ar uzvaru pār Aizkraukles NSS (Nereta) 2-0, Minusas volejbola skolu 2-1 un Rīgas volejbola skolas 2. komandu – arī 2-1, un tika likti pamati iekļūšanai Latvijas čempionāta finālā.
10. martā nervozā un saspringtā spēlē pēc zaudētā 1. seta tika pieveikta komanda "Tukums" ar 2-1. Šo spēli iespaidoja fināla tuvums. Pēdējā cīņā, parādot labu un saturīgu volejbolu, madonietes pārliecinoši uzvarēja Limbažu/Salacgrīvas NSS komandu ar 2-0. Savās mājās tika izcīnīta 1. vieta turnīrā, un fināls madonietēm ir nodrošināts. Komandai ir prieks par labu spēli un spēju koncentrēties izšķirošos sacensību mirkļos. Komandā spēlēja: Jasmīna Bērziņa, Karīna Ričagova, Zane Kuldperka, Marta Dzilna, Agnese Romule, Felicita Trokša, Lauma Škutāne, Marta Rudzīte, Unda Kalniņa.
Paldies līdzjutējiem par atbalstu.
13.03.2018.