Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madonas BJSS U-13 komanda Viļņā un Madonā

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 02.03.2020.

Madonas BJSS U-13 komanda Viļņā un Madonā
Burtu lielums

No 21. līdz 23. februārim Madonas BJSS U-13 (2007. g. dz.) jauno basketbolistu komanda aizvadīja 3. posma spēles BBBL (Best Baltic Basketball League) Viļņā.

Šoreiz šis posms komandai aizritēja bez uzvarām, bet ar labiem pretiniekiem, no kā mācīties, un ar fantastiskām trim dienām Lietuvas galvaspilsētā, tās apskati.

Pirmajā spēlē zaudējums „Marijampoles ZSM" (Lietuva) – 39 : 80 (S. D. Lietavietis – 29, R. D. Iecelnieks – 6, J. Liepiņš – 3, H. Justs – 1 punkts). Otrajā spēlē – zaudējums pret Minskas „Tsmoki" (Baltkrievija) – 41 : 94 (S. D. Lietavietis – 15, R. D. Iecelnieks – 10, V. Rešņa – 5, M. Praškevics – 4, G. Dūdums – 3, V. R. Strumpe – 2, J. Liepiņš – 2 punkti).
Otrajā dienā pēc komandas ekskursijas pa Viļņu, tās vecpilsētu un citiem apskates objektiem izdevās laba spēle pret Espoo „Honka" (Somija), kur komanda zaudēja mača galotnē ar rezultātu 36 : 41 (S. D. Lietavietis – 10, J. Liepiņš – 7, G. Dūdums – 7, R. D. Iecelnieks – 6, L. Leimanis – 3, V. Rešņa – 3 punkti). Otrajā dienas spēlē zaudējām vietējai „Vilnius krepsinio mokykla" ar 28 : 77 (S. D. Lietavietis – 9, R. D. Iecelnieks – 6, G. Dūdums – 5, L. Leimanis – 4, V. R. Strumpe – 2, J. Liepiņš – 2 punkti).
Beidzamās dienas un šī posma spēle ļoti neveiksmīga mūsu komandai izvērtās pret Tartu „SE United/Raidor" (Igaunija), zaudējot ar 36 : 71 (S. D. Lietavietis – 17, V. Rešņa – 4, E. Bukovskis – 3, D. Ludboržs – 3, L. Leimanis – 3, R. D. Iecelnieks – 2, H. Justs – 2, J. Liepiņš – 2 punkti). Pirmajā ceturtdaļā pirksta traumu guva S. D. Lietavietis, ceturtdaļas beigās – elkoņa trauma R. D. Iecelniekam, otrajā ceturtdaļā ceļgala traumu guva V. Rešņa, pēdējā spēles nogrieznī – pleca trauma L. Leimanim.
Kopā šajā vecuma grupā BBBL spēlē 54 komandas, kas sadalītas trijās apakšgrupās. Madonas BJSS U-13 komanda C apakšgrupā pēc aizvadītiem trim posmiem 20 komandu konkurencē ieņem 13. vietu.
Ar labu pieredzi un pozitīvām emocijām atgriežoties mājup, komanda saka vislielāko paldies Ērgļu novada pašvaldībai, Madonas BJSS, BK „Madona" prezidentam M. Caunītim un visu spēlētāju vecākiem.
29. februārī un 1. martā Madonā uzņēmām Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U-13 vecuma grupas 4. kārtas 2. posma dalībniekus. Divās dienās tika aizvadītas 10 spēles, piecas komandas cīnījās par 21.-25. vietu posmā 46 komandu konkurencē Latvijā.
Madonas BJSS komanda šo posmu aizvadīja godam – izcīnītas 3 uzvaras, piedzīvots 1 zaudējums. Varēja just, ka komanda lika lietā Viļņā gūto pieredzi. Pirmajā dienā tika gūta uzvara pret „Rugājiem" ar rezultātu 63 : 20, bet otrajā dienas spēlē – zaudējums Saldus komandai ar 37 : 58. 1. martā izcīnīta uzvara pār Rēzeknes komandu „Ezerzeme" (58 : 51) un Ādažu vienaudžiem (64 : 63).
Turpmāk gatavojamies LJBL 4. kārtas 3. posmam 28. un 29. martā un BBBL 4. – fināla – posmam maijā.


03.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px