Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madonas BJSS U-13 komanda spēlē BBBL

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 15.10.2019.

Burtu lielums

11., 12. un 13. oktobrī Tukumā ar pirmā posma spēlēm Madonas BJSS U-13 (2007. g. dz.) basketbolistu komanda uzsāka Baltijas Zēnu basketbola līgas (BBBL) cīņas.

Šajā posmā laukumā tikāmies ar vietējo Tukuma komandu, kam zaudējām visai pamatīgi – ar rezultātu 27 : 90 (J. Liepiņš – 7 p., S. D. Lietavietis – 7 p., H. Justs – 4 p., R. D. Iecelnieks – 3 p., G. Dūdums – 2 p., V. Rešņa – 2 p., K. A. Vītols – 2 p.). Tukuma puiši parādīja asu, agresīvu aizsardzību ar sekojošiem ātrajiem uzbrukumiem un ļoti lielu ātrumu. Spēlē pret somu „BC Nokia" scenārijs līdzīgs – ātrums un agresivitāte plus augums, un mūsu komandai zaudējums – 36 : 74 (S. D. Lietavietis – 12 p., V. Rešņa – 10 p., J. Liepiņš – 4 p., H. Justs – 3 p., G. Dūdums – 3 p., E. Bukovskis – 2 p., K. A. Vītols – 2 p.).

Spēlē pret Ventspils komandu „buksēja" spēles sākums, kas mums izvērtās ļoti nerezultatīvs. Otrajā un trešajā ceturtdaļā jau spēli uzlabojām, pēdējā ceturtdaļā uzvarējām, bet spēlē zaudējām ar 39 : 60 (R. D. Iecelnieks – 11 p., S. D. Lietavietis – 11 p., G. Dūdums – 4 p., J. Liepiņš – 4 p., E. Bukovskis – 3 p., H. Justs – 2 p., V. Rešņa – 2 p., D. Ludboržs – 2 p.). Zaudējums arī Rakveres komandai no Igaunijas – 32 : 44 (S. D. Lietavietis – 11 p., R. D. Iecelnieks – 7 p., V. Rešņa – 5 p., J. Liepiņš – 4 p., D. Ludboržs – 3 p.).
Pozitīvi, ka puiši ar katru spēli kaut ko iemācās, iegūst pieredzi, bet vēl labāk, ka spējām tikt pie pirmās uzvaras pret „BC Tallin" komandu – 64 : 25 (S. D. Lietavietis – 16 p., V. Rešņa – 12 p., D. Ludboržs – 11 p., R. D. Iecelnieks – 11 p., G. Dūdums – 6 p., E. Bukovskis – 4 p., K. A. Vītols – 2 p., H. Justs – 2 p.).
BBBL ar katru sezonu paplašinās, komandu skaits aug. Šogad U-13 vecuma grupā spēlē 55 komandas, kas sadalītas A, B, C apakšgrupās, un tiks aizvadīti 4 posmi.
Madonas BJSS U-13 komanda jau var sākt gatavoties 2. posmam, kas no 17. līdz 19. janvārim paredzēts Madonā.
Tikmēr turpinām 1. kārtas spēles Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Jau sestdien, 19. oktobrī, dosimies uz Gulbeni, kur paredzētas spēles ar Rugāju, Smiltenes, Gulbenes komandām, bet U-12 (2008. g. dz.) komandai – pret Alūksnes zēniem. Svētdien, 20. oktobrī, U-12 komandai notiks spēles Madonā – pret Gulbenes un Preiļu komandām.
Gan U-12, gan U-13 meklē un gaida jaunus spēlētgribošus zēnus, arī gara auguma spēlētājus.


16.10.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px