30. aprīlī un 1. maijā Rīgas volejbola skolā notika Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā U-12 meitenēm (2005. g. dz. un jaunākas).
Pēc grupu turnīriem februārī un martā tikās astoņas spēcīgākās komandas, un šajā konkurencē godam spēlēja Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunās volejbolistes. Pēc divu dienu cīņām (ar "Limbažiem" rezultāts – 2 : 2, ar Rīgas volejbola skolas I komandu – 0 : 4, ar "Daugavpili" – 2 : 2, Liepājas RSS – 4 : 0, ar RVS II komandu – 2 : 2, ar "Liepāju" – 3 : 1, ar "Gulbeni" – 3 : 1) tika izcīnīta 3. vieta un bronzas medaļas, atkārtojot 1995. g. dz. meiteņu panākumu pirms 10 gadiem.
Komandā spēlēja: Jasmīna Bērziņa, Karīna Ričagova (abām – labākās spēlētājas tituls un balva), Zane Kuldperka, Ketija Kaicnere, Agnese Romule, Lauma Škutāne, Linda Šņepste, Evita Ezeriņa, Tīna Kanča, Gundega Līcīte, Lauma Riekstiņa, Loreta Akaševa (finālā nespēlēja).
Paldies par atbalstu līdzjutējiem, kad Rīgā vareni skanēja uzmundrinošais "Madona, Madona!", atsaucīgajiem meiteņu vecākiem un SIA "Heta" – par iesildīšanās krekliņiem.
09.05.2017.