2. februārī ar spēli pret "Rūjienu" Latvijas jaunatnes čempionātu volejbolā iesāka Madonas BJSS U-16 komandas meitenes.
Sākums bija veiksmīgs: uzvara ar 3 : 0 (25-20; 29-27; 25-19). Spēle izvērtās spraiga – bija laba saspēle, gremdes, aizsardzība, kaut gan radās arī kļūdas vienkāršās situācijās. Nākamajā dienā tika mērots ceļš uz Rēzekni, kur aizvadītas divas spēles – pret mājiniecēm (0 : 3) un pret Tukuma volejbolistēm (3 : 0).
Šo spēļu maratonu meitenes noslēdza 4. februārī, spēlējot Madonas novada čempionātā sievietēm. Ceturtdaļfināla spēlē pret komandu "Gumaka māsas" (Jēkabpils) piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0 : 3. Tagad atliek cītīgi trenēties, pārvarot savu nedrošību (dažām spēlētājām), un turpināt sekmīgi piedalīties Latvijas jaunatnes čempionātā. Komandā spēlē: A. Greidiņa, D. Dzelzkalēja, I. Kalupniece, A. Aizpuriete, D. Toča, S. Pudule, S. Romule, K. Kramerovska, M. Dzilna.
4. februārī Madonā notika kārtējās Latvijas jaunatnes čempionāta spēles U-14 meitenēm. Madonietes pārliecinoši spēlēja un uzvarēja Preiļu komandu ar 2 : 0 (25-20; 25-12) un "Bausku" ar 2 : 0 (25-5; 25-9). Paldies plašajam līdzjutēju lokam par atbalstu spēļu gaitā. Tagad U-14 komandas meitenēm priekšā pārējās spēles par iekļūšanu čempionāta finālā marta vidū. Komandā spēlē: J. Bērziņa, A. Romule, K. Ričagova, l. Šņepste, M. Dzilna, M. Rudzīte, F. Trokša, L. Škutāne, Z. Kuldperka, U. Kalniņa.
20.02.2018.