Vietas, diplomus un kausus sadalīja biatlonisti, kas Madonas sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" 8. un 10. februārī sacentās Latvijas kausa izcīņas 2. kārtas sacensībās.
Godalgotajās vietās ierindojās arī madonieši, kas mērojās spēkiem ar sporta skolu jauniešiem no Cēsīm, Daugavpils, Talsiem, Aizkraukles, Alūksnes, Rīgas un citām vietām.
Sprinta distancē junioriem gan Edgars Mise, gan Ieva Pūce ierindojās 3. vietā. B grupā Līva Šahno ieņēma 3. vietu, bet C grupā Madara Veckalniņa izcīnīja 1. vietu.
Distancē ar individuālo startu Ievai Pūcei – 2. vieta, Edgaram Misem – 3. vieta. A grupā jauniešiem Ilvars Bisenieks un Elizabete Paura ieņēma 2. vietu, 3. vietā – Agnija Nagle. B grupā par čempioni kļuva Līva Šahno, C grupā – Madara Veckalniņa, Bruno Bīrītim – 2. vieta. D grupā 3. vietā ierindojās Ernests Plotka.
Startēja arī veterāni. M50 grupā sprintā 3. vietā – Aldis Šuriņš, M60 grupā abās distancēs uzvarēja Feoktists Pušņakovs.
Sacensību rezultāti – vietnē www.smeceressils.lv.
Atjaunotajā biatlona šautuvē tiesneši strādāja, izmantojot elektronisko mērķu datorsistēmu, un rezultātu tabulā var redzēt arī dalībnieku šaušanas laikus.
13.02.2019.