8. un 9. jūlijā notika Madonas pilsētas 2020. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā pirmais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu +40 grupās.
8. jūlijā piedalījās 16 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākās un meistarīgākās komandas šā posma vīriešu konkurencē: 1. vieta „Stokker", komandai no Jēkabpils (Rihards Puķītis un Viktors Tarakanovs), 2. vieta Madonas komandai „Fridrihsons/Seržāns" (Arturs Fridrihsons un Jurģis Seržāns), 3. vieta arī komandai no Madonas „Seržāns/Malta"(Andris Seržāns un Edmunds Malta).
9. jūlijā piedalījās 8 sieviešu un 10 vīriešu +40 komandas. Spēcīgākā sieviešu konkurencē bija komanda no Jēkabpils „Gumaka māsas" (Guna Stūrīte un Agita Šlesere), kas izcīnīja 1. vietu, savukārt 2. vieta komandai "Rēzekne", un arī 3. vietā komanda no Rēzeknes "Bo-Bi-Bu".
Vīriešiem +40 spēcīgāko trijniekā iekļuva šādas komandas: 1. vietā komanda no Madonas „MADNO" (Arkādijs Strods, Imants Kairišs un Dzintars Vasiļjevs), 2. vietā komanda no Rēzeknes "Bērzgale", 3. vietā komanda no Kokneses „Jukamodzi".
14.07.2020.