Aizvadīts Madonas Priežu kalniņa parka rudens piecu skrējienu seriāls „Madonas apļi". Viena apļa (1 km) skrējienos šoruden uzvarēja Daniela Keita Lielupe un Rihards Ruhnovičs, otrajā vietā – Marta Dzilna un Lauris Zālītis, bet trešajā – Gundega Līcīte un Lauris Kaparkalējs.
16-18 gadu grupā uzvarēja Diāna Babule un Mārtiņš Smilga. 19-29 gadu grupā 3 km distanci (3 apļus) visātrāk veica Emīls Stiprais (17 gadu), uzvarot visus 4 skrējienu dalībniekus. Otrais šajā grupā bija Armands Zariņš, bet trešais – Artis Putāns. Pēdējā skrējienā šajā grupā ar personisko trases rekordu uzvarēja Andris Jubelis.
30-39 gadu grupā 3 apļu skrējienos uzvarēja Renāte Rācenāja, otrā – Līga Golubeva, bet trešā – Ieviņa Liģere. Vīriem šai pašā grupā un distancē uzvarēja Gatis Bērziņš, otrais – Mārtiņš Lielups.
40-49 gadu grupā 3 apļu skrējienā uzvarēja Ilona Pupause, 2 apļu skrējienā uzvarēja Māra Rināsa. Vīriem šīs grupas skrējienā ātrākais bija Uldis Lapsa, otrais – Andrejs Pļaviņš, bet trešais – Uģis Jakubovskis (pirmā skrējiena uzvarētājs).
Divu apļu skrējienā senioriem (50+ grupā) uzvarēja Zinaīda Rācenāja (72 gadi), otrā – Dace Saulīte. Vīru grupā, uzvarot trijos skrējienos no četriem, uzvarēja Ilmārs Bērziņš. Ceturtajā skrējienā uzvarēja Dainis Āboliņš. Otro vietu izcīnīja Juris Zilveris (76 gadi) ar startu 4 ieskaites skrējienos, trešais – Pēteris Eriņš (3 skrējienu dalībnieks).
Noslēgumā sporta centrā godalgoto vietu ieguvēji saņēma Madonas novada medaļas (paldies!) un cienājās ar „Krūmiņa beķerejā" cepto torti.
Paldies visiem par atbalstu, dalībniekiem – par startiem. Pēc ierosinājuma skrējienus turpināsim aprīlī.
(Kas nesaņēma medaļas – lūdzu zvanīt: 26203548.)