Vīriešu volejbola komanda "Madona" ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu uzsākusi Latvijas 1. līgas volejbola čempionātu vīriešu komandām.
Pirmajā spēlē Ozolnieku sporta namā ar rezultātu 0 : 3 (20 : 25; 23 : 25; 25 : 14) tika atzīts SK "Ozolnieki" komandas pārākums. Šajā spēlē neveicās ar servju uzņemšanu.
Otrajā spēlē svētdien Rīgā pārliecinoši ar rezultātu 3 : 0 (25 : 20; 25 : 13; 25 : 17) tika uzvarēta Rīgas Volejbola skolas izlases komanda. Labākie mūsu komandā bija Jurģis Seržāns, Nauris Pulkstenis un Aleksandrs Šrubs.
Pēc divām spēlēm turnīra tabulā komanda dala 5.-8. vietu 10 komandu konkurencē.
Jau šosvētdien puišiem ir iespēja uzlabot situāciju turnīra tabulā, jo 19. oktobrī pulksten 15 Madonas sporta centra A laukumā komandai būs pirmā spēle Madonā, sacenšoties ar "Gludi"/LM komandu no Rīgas.
Bet no pulksten 10 A laukumā notiks Madonas novada atklātās skolu kausa izcīņas spēles. Spēkiem mērosies Madonas novada, Lubānas un Varakļānu vidusskolas vecāko klašu zēnu komandas.
Autors: GUNTIS LAZDA