Laika posmā no 2. līdz 12. jūlijam Madonas sporta centrā treniņnometni aizvada Latvijas U-20 basketbolistu izlase.
Kā noskaidroja laikraksts "Stars", jaunie basketbolisti šo desmit dienu laikā gatavojas Eiropas čempionātam basketbolā, kas norisināsies no 16. līdz 24. jūlijam Helsinkos, Somijā.
– Arī pagājušajā gadā ar U-20 izlasi trenējāmies Madonas sporta centrā un, ņemot vērā, ka viss apmierināja un bija labi apstākļi gan treniņiem, gan dzīvošanai un ēšanai, nolēmām arī pirms šī gada čempionāta trenēties tieši šeit. Vēl gatavošanās cikls nav galā, taču puslīdz gatavi jau esam, – piektdien pirms pārbaudes spēles ar U-18 izlasi pastāstīja U-20 izlases treneris un menedžeris Mārtiņš Liepa.
Starp izlases basketbolistiem ir arī vietējais jaunietis – madonietis Zigmārs Raimo, kas uzrunāts līdzīgi atzinīgi novērtēja ērtos treniņu apstākļus Madonā. – Šeit vienmēr vienlaikus ir pieejamas divas zāles, un visi sportisti ir apmierināti ar treniņu un dzīvošanas apstākļiem. Domāju, ka Eiropas čempionātā parādīsim labu sniegumu, – vērtēja Zigmārs Raimo, atzīstot, ka viņam kā vietējam treniņnometnes laikā zināmas priekšrocības Madonā ir, taču vienota komandas gara uzturēšanas vārdā viņš ir izvēlējies dzīvot nevis mājās, bet gan viesnīcā kopā ar komandu.