Madonas sporta centrā notika Latvijas basketbola izlases U-20 grupas treniņnometne, kas noslēdzās 3. jūlijā.
U-20 Latvijas izlasei Madonas sporta centrā bija noorganizētas vairākas spēles, tostarp tikšanās basketbola laukumā ar Gruzijas un Baltkrievijas izlasi. "Prime" aģentūras īpašnieks, FIBA licencēts basketbola aģents Raivis Ušackis pastāstīja: – Mūsu aģentūra darbojas jau piecus gadus, organizē nometnes Latvijā. Tajā skaitā pārstāvam arī vairākus spēlētājus, kuru vidū – madonietis Miks Sokolovs, Ingus Jakovičs. Madonā pret mums bija atsaucīgi, jo gan piedāvāja vietas viesnīcā "Madona", gan arī Oļegs Maļuhins savā kafejnīcā noorganizēja lielisku ēdināšanu. Gruzīnu basketbola spēlētāji ļoti slavēja kafejnīcas "Sports" virtuvi. Esam ļoti apmierināti. Jums ir TĀDS sporta komplekss, ka jauniešiem ir tikai jāspēlē bumba. Šī nometne nebūs beidzamā, un no tā, ka te trenējas Latvijas un ārvalstu – Gruzijas, Baltkrievijas – basketbola izlases, Madona tikai iegūst.
Latvijas basketbola izlases U-18 grupas nometne tiks sarīkota augustā, kad 1. un 2. augustā notiks spēles ar Gruzijas izlasi, būs arī citas interesantas spēles. Cerams, ka Latvijas izlases U-18 komandā spēlēs arī Zigmārs Raimo.