Madonā noslēdzās ZA reģiona jaunatnes futbola čempionāts U-8 grupā zēniem, kur uzvarēja Madonas BJSS komanda.
Pēdējo spēļu rezultāti ir šādi: "Gulbene II" – "Balvi II" – 2 : 0; "Gulbene I" – "Varakļāni" – 7 : 1; "Gulbene III" – "Balvi I" – 0 : 6; "Lubāna" – "Madona" – 0 : 3; "Gulbene I" – "Gulbene II" – 3 : 1; "Madona" – "Varakļāni" – 4 : 0; "Balvi I" – "Lubāna" – 2 : 1; "Balvi II" – "Gulbene III" – 4 : 0; "Madona" – "Balvi I" – 3 : 0; "Gulbene II" – "Varakļāni" – 0 : 0; "Gulbene III" – "Gulbene I" – 0 : 7; "Lubāna" – "Balvi II" – 0 : 2. Uzvarētāju – Madonas BJSS – komandā spēlēja: T. Romanovskis, R. Trods, D. Lielbārdis, R. Meščerskis, R. Laškovs, A. Zeps, R. Upenieks, K. Garkalns, E. Semjonovs. Treneris – J. Rukmanis.
Otrajā vietā – Gulbenes pirmā komanda, bet trešie palika Balvu jaunie futbolisti. Labāko spēlētāju balvas saņēma: R. Laškovs, R. Upenieks (abi no "Madonas BJSS"), Ē. Maurs-Boks ("Gulbene I"), A. Ignatovs ("Balvi I"), I. Upenieks ("Varakļāni"), P. Šulcs ("Gulbene II"), H. Kokorevičs ("Balvi II"), R. K. Briedis ("Lubāna"), A. Andževs ("Gulbene II").
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
AUTORA foto