Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Madona” play-off zonā

GUNTIS LAZDA, komandas „Madona" treneris

Autors • 17.02.2015.

Burtu lielums

Uzvaras divās pēdējās Latvijas čempionāta 1. līgas spēlēs izcīnījusi vīriešu volejbola komanda „Madona".

Vispirms savā laukumā ar rezultātu 3 : 2 tika uzveikta komanda VK „Valka". Šajā spēlē mūsu komandā labi spēlēja Edmunds Malta, Andris Seržāns, Ernests Berkmanis un Kaspars Greļs. Svētdien, 15. februārī, Balvos izbraukuma spēlē četros setos ar rezultātu 3 : 1 tika apspēlēta komanda VK „Balvi". Mūsu komandas spēli labi vadīja Vasīlijs Trusovs, blokā veiksmīgs bija Gatis Līcītis, bet uzbrukumā rezultatīvi spēlēja Nauris Pulkstenis.
Regulārajā čempionātā mūsu komandai atlikusi viena izbraukuma spēle Vecumniekos un trīs mājas spēles Madonā. Pirmā no tām – jau šosvētdien, 22. februārī, pulksten 15 Madonas sporta centrā – ar turnīra tabulā piektajā vietā esošo Rēzeknes novada komandu.
Jāpiebilst, ka pēc regulārā čempionāta tikai pirmās astoņas komandas turpinās dalību play-of izslēgšanas spēlēs.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px