MADONAS pilsētas sporta centrā no 17. līdz 19. aprīlim norisināsies starptautisks basketbola turnīrs „Madonas Lieldienu kauss 2014".
Sacensību sākums komandām no pulksten 11.
Turnīru organizē Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola, uz turnīru tiek aicinātas 8 komandas katrā vecuma grupā.
Kā informē pasākuma organizators Agnis Beķeris, spēles notiks divās vecuma grupās zēniem: U-15 (1999. gadā dzimušie) un U-11 (2003. gadā dzimušie). U-11 grupā ir pieteikušās 8 komandas, U-15 grupā – 6 komandas. Piedalīsies komandas no Madonas, Smiltenes, Jēkabpils, Līvāniem, Balviem un no Marijampoles (Lietuva).
Sacensības notiek pēc FIBA apstiprinātajiem basketbola spēles noteikumiem ar šajā nolikumā noteiktajām izmaiņām.
Katrā vecuma grupā 1.-3. vietas ieguvējas komandas tiks apbalvotas ar kausu, katrs komandas spēlētājs un treneris – ar medaļu. Pārējo vietu ieguvējas komandas saņems piemiņas kausu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ