Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Madona/Heta” spēlē Latvijas čempionātā

Redakcija

Autors • 07.01.2014.

“Madona/Heta” spēlē Latvijas čempionātā
Burtu lielums

Šajā sezonā Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm 1. līgā spēlē komanda "Madona/Heta".

Čempionātā piedalās komandas no Rīgas – LSPA, LU, "Minusas VS", "Guldi LM/Rīga", Rīgas VS, kā arī Daugavpils "Ezerzeme", Liepājas Universitāte, LLU, Kuldīga.
Pirmās spēles madonietēm aizritēja Rīgā. Spēle ar "Kuldīgu" noslēdzās ar uzvaru (3 : 0), otrajā spēlē – zaudējums LU (0 : 3; setos – 21 : 25; 22 :25; 21 : 25). Viss izšķīrās setu galotnēs. Jāatzīmē, ka LU komandā spēlē bijusī "Madona/Heta" spēlētāja Viktorija Zimeta (studē LU). Prieks arī par to, ka Viktorija ir iekļauta komandas pamatsastāvā.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.01.2014.

Autors: JĀNIS SUDĀRS,
komandas "Madona/Heta" treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px