Volejbola sezonu Nacionālajā līgā sievietēm sākusi Madona/"Heta" komanda.
Pirmās spēles notika Rīgā, kur zaudējām ar 0 : 3 Jelgavas LLU, bet tika izcīnīta pirmā uzvara šajā sezonā ar rezultātu 3 : 0 spēlē ar Liepājas Sporta skolas komandu.
31. oktobrī spēles risinājās Madonā. Pirmajā spēlē Madona/"Heta" izcīnīja uzvaru pār Minusas volejbola skolu ar 3 : 0 (25-19; 26-24; 30-28). Par labākajām spēlētājām tika atzītas Viktorija Krūmiņa un Sabīne Cimdiņa.
Otrajā spēlē madonietes cīnījās daudz brīvāk un uzvarēja arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komandu (25-16; 25-20; 25-15). Labākās spēlētājas godā – Sabīne Cimdiņa.
Pēc četrām spēlēm Mado-na/"Heta" ieņem 2. vietu Nacionālās līgas turnīra tabulā tūlīt aiz līderēm – Jelgavas LLU. Nākamā spēļu kārta – Rīgā 14. novembrī.