Futbola klubs "Madona FF" pēc veiksmīgiem startiem Latvijas telpu futbola laukumos ir atgriezies un gatavs jauniem sasniegumiem, tikai šoreiz jau zāliena futbola laukumos.
Futbola klubs "Madona FF" ziemas sezonā piedalījās Latvijas 1. līgas čempionātā telpu futbolā, kur austrumu konferencē ierindojās 6. vietā 8 komandu konkurencē. Vieta tabulā neatspoguļoja patieso spēli laukumā, jo spēlētāji atdeva pilnīgi visu, bet dažkārt pietrūka veiksmes un tika zaudēti svarīgi punkti, kas liedza cīnīties par augstākiem sasniegumiem.
Pēc ziemas sezonas beigām "Madona FF" turpina sadarbību ar "Future Football Latvia" un starpsezonā spēja piesaistīt tādus sponsorus kā "Sportland" un "teamsport.lv". "Madona FF" savam personālam piesaistījusi arī jaunu komandas menedžeri, šī amata pienākumus veiks Ingus Salinieks.
Sākoties vasaras sezonai, klubs ir saglabājis komandas spēlētāju kodolu, ar ko tika gūti labi panākumi pagājušajā sezonā, kad tika izcīnīta uzvara Latvijas Futbola federācijas Ziemeļaustrumu reģionā. Šajā sezonā pēc lielām pārmaiņām Latvijas futbolā tika mainīta izspēļu kārtība, un klubs šosezon spēlēs 2. līgas austrumu reģionā. Klubs ir piesaistījis arī jaunus daudzsološus spēlētājus, komanda turpinās papildināties visas sezonas garumā.
"Madona FF" vasaras sezonu iesāka mājās Madonas stadionā ar tik ļoti labi zināmajiem pretiniekiem – Lubāna/Degumnieki/MBJSS.
Kā spēlētāji atzīst, šis noteikti ir viens no svarīgākajiem derbijiem sezonā, un savstarpējās spēles allaž ir bijušas ļoti skatāmas. Mājinieki jau no pirmās svilpes bija gatavi cīņai, un šis cīņasspars arī atmaksājās, kad bumbu pretinieku vārtos 2. minūtē raidīja komandas līderis Klāvs Sveķis. Visu atlikušo spēli "Madona FF" kontrolēja spēles gaitu, un pretinieku komanda spēja tikai atbildēt ar asiem pretuzbrukumiem. Fināla svilpei skanot, rezultāts uz tablo vēstīja 4 : 1 par labu mājinieku komandai. "Madona FF" rindās divus vārtus guva komandas jaunpienācējs Vladislavs Jakimovs, pa vienam – Klāvs Sveķis un Lubānas komandas kapteinis Uģis Meiers raidīja bumbu savos vārtos.
Nākamo spēli "Madona FF" aizvadīja Viesītē, kur izbraukumā mērojās spēkiem ar Sēlijas SS/Ilūkstes NSS. Madonas komandas, aizvadot ļoti sliktu puslaiku, ļāva pretiniekiem pārtraukumā būt vadībā ar rezultātu 2 : 1. Vienīgos vārtus guva Klāvs Sveķis, bet "Madona FF" spēja saņemties un otrajā puslaikā parādīt, kāpēc ir viena no favorītēm uz uzvaru čempionātā. Klāva Sveķa un Edgara Arsentjeva lieliskie vārtu guvumi un komandas kapteiņa Rinalda Zepa solo gājiens, kur tika apspēlēta teju puse pretinieku komandas, atnesa uzvaru "Madona FF" ar rezultātu 4 : 3. Šajā spēlē komandā debiju piedzīvoja vairāki spēlētāji.
Futbola klubs "Madona FF" savu otro mājas spēli aizvadīja pret ļoti labi nokomplektēto Daugavpils LDZ CARGO DFA, kur spēlē ļoti augsta līmeņa spēlētāji. Komandas, spītējot sliktajiem laikapstākļiem, aizvadīja aizraujošu futbola spēli. Diemžēl Madonas klubs cieta sāpīgu neveiksmi un atzina viesu pārākumu ar rezultātu 2 : 1. Vienīgos vārtus "Madona FF" rindās guva Edgars Arsentjevs.
Mārtiņš Kaulačs sezonas sākumu vērtē atzinīgi: – Sezonu esam iesākuši veiksmīgi – ar divām uzvarām un vienu minimālu zaudējumu. Šogad spēļu grafiks ir intesīvāks un aizraujošāks, esam apvienojušies ar Latgales komandām, un čempionāts ir augstā līmenī. Pagājušajā sezonā ieguvām pirmo vietu savā reģionā, tādēļ mūs ir ievērojuši jauni nopietni sponsori. Neskatoties uz to, mērķis jau nemainās, cīnīsimies par katru laukuma centimetru, lai iepriecinātu Madonas futbola skatītājus.
Nākamās spēles "Madona FF" aizvada izbraukumā – 19. maijā tikās ar SK "Latgols", bet 2. jūnijā spēlēs ar Preiļu BJSS komandu. Madonas stadionā "Madona FF" atgriezīsies 15. jūnijā, kad mērosies spēkiem ar FK "Kalupe". Spēlētājiem ir vajadzīgs arī līdzjutēju atbalsts, tāpēc nāciet atbalstīt komandu klātienē!
22.05.2019.