9. novembrī Madonas pilsētas sporta centra laukumā, izcīnot uzvaru ar rezultātu 3 : 1 (18; 18; 23; 22), savu pirmo spēli ar Rēzeknes novada komandu Latvijas 1. līgas čempionātā sāka vīriešu volejbola komanda „Madona".
Madonas komandā ar gūtajiem 16 punktiem rezultatīvākais spēlētājs bija Kaspars Greļs. Pa 12 punktiem guva Jānis Ūbelis un Gatis Platpīrs, Gatis Līcītis – 6 punktus. Oļega Uhvarkina un Sandra Prostakova kontā – attiecīgi 4 un 3 punkti. Trešajā setā spēlē labi iesaistījās Ernests Berkmanis, kam šoreiz izdevās gūt 6 punktus.
Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Gatis Platpīrs Madonas komandā un Aleksandris Cvenks Rēzeknes novada komandā.
Komandas spēlētāju lielais paldies kuplajam skatītāju pulkam par uzmundrinošo atbalstu un Madonas sporta centra darbiniekiem par teicami sakārtoto laukumu.
Nākamās divas spēles Madonas komandai pagāja izbraukumā: 16. novembrī – Jēkabpilī, tiekoties ar Jēkabpils „Lūšiem", bet 17. novembrī – Dundagā, spēlējot ar Ziemeļkurzemes komandu.
Madonas sporta centrā komandu „Madona" atkal redzēsim volejbola laukumā 1. decembrī pulksten 14, spēlējot ar Latvijas junioru izlasi „RVS".
Autore: ANETE PETZĀLE
MĀRA GAILUMA foto