Kad pirms nedēļas tika komplektēta komanda līdzdalībai republikas sporta veterānu-senioru savienības 58. sporta spēļu sacensībām Bauskā, tās sastāvā tika iekļauti arī novada spēlētāji Jāzeps Juhnevičs, Valdis Mass, Mārtiņš Šulmanis, kā arī Jānis Ļoļāns no Jaungulbenes.
Madoniešiem sacensības izrādījās ne visai veiksmīgas, un komandai ar iegūtajiem 25 punktiem nācās samierināties ar septīto vietu no 10 komandām. Novadu vērtējumā madonieši aiz ogrēniešiem, baušķeniekiem un valmieriešiem ieguva augsto ceturto vietu.
Pārliecinošu uzvaru guva ogrēnieši ar 40 punktiem (četru ieskaites dalībnieku punktu summa). Ikgadējiem uzvarētājiem baušķeniekiem bez lielmeistara Laimoņa Zālīša bija jāsamierinās ar otro vietu (35 p.).
Rīgas pilsētas komanda ar papildrādītāju palīdzību tika pie bronzas medaļām, apsteidzot valmieriešus (abām pa 31 p.). Vēl par trim punktiem atpalika Bauskas otrā komanda. Bet madoniešus par vienu punktu apsteidza Rīgas sporta veterānu otrā komanda, kuras sastāvā sekmīgākais izrādījās bijušais saikavietis Kārlis Barbans (8 p.).
Madoniešu komandā vienīgo medaļu ieguva V80 grupas dalībnieks Mārtiņš Šulmanis, sagādājot sev dāvanu. Sekmīgākais madoniešu rindās bija Valdis Mass, tikai sliktāka koeficienta dēļ samierinoties ar ceturto vietu.
Astotajā vietā palika Rīgas sporta veterānu kluba pirmā komanda, kuras godu aizstāvēja arī bijusī kalsnaviete un Madonas novada daudzkārtējā čempione Zelma Svilāne. Talsu novada komandu, kas palika devītā, pārstāvēja Jāzepa Juhneviča meita Ilga Treimane, kļūstot par čempioni savā dāmu grupā.
M. VĪRS
7.09.2021.